Celý březen doprava ZDARMA na vše!

Kontakty a FAQ

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na jedné z následujících platforem:

Zákaznická linka: info@vifsports.com

Messenger Live Chat: m.me/vifsports

Facebook: www.facebook.com/vifsports

Instagram: www.instagram.com/vifsports

Eshop pro Evropu mimo Česko a Slovensko: www.vifsports.com 

Reklamační formulář najdete zde.

Formulář pro odstoupení od smlouvy najdete zde.

Věkové rozhraní dítěte nelze úplně definovat věkem, ale spíše vzrůstem. Oproti brýlím pro dospělé jsou brýle zmenšené o 1,5 centimetru, a to jak na výšku, šířku i délku. Sedět by tak měly zhruba na obličej dětí ve věku 8-15 let, případně ženám s opravdu malým obličejem. VIF One Youth & Kids mají také nastavitelný nosník, aby lépe seděly na měnící se velikosti obličeje dítěte v průběhu let jeho růstu a dospívání.  

Fotochromatické samozatmavovací zorníky mají proměnlivou propustnost, které se přizpůsobí množství okolního UV záření v rozmezí kategorie S0-S2, tudíž za tmy, šera, deště jsou zcela čiré a na slunci ztmavnou na úroveň běžných slunečních brýlí. Jsou tak vhodné především na sport do proměnlivých slunečních podmínek, jako je běh nebo jízda lesem.

Polarizační zorníky mají fixní propustnost kategorie S3, díky čemuž jsou vhodné především na velmi ostré, silné a konstantní slunce. Díky polarizačnímu filtru odfiltrují veškeré odražené světlo, takže se perfektně hodí na sport u vody nebo na sněhu a ve vyšších nadmořských výškách.

Bohužel jsem eshop bez kamenných prodejen, každopádně podle zákona máte 14 dní na vyzkoušení a případné vrácení zboží. Tuto lhůtu jsme po rozumné diskuzi se zákazníkem samozřejmě ochotni prodloužit. :)

V záhlaví našeho webu najdete formulář pro odstoupení od smlouvy, který vyplněný, společně s kompletním balením brýlí a fakturou zašlete na adresu VIFSPORTS, Mailstep a.s., Do Čertous 2760/10, 193 00, Praha, info@vifsports.com. Osobní dodání není možné a na místě bude odmítnuto! Vrácení finančních prostředků proběhne do 30 dnů, tedy podle zákonem stanovené lhůty, na účet uvedený ve formuláři v případě reklamace, do 14 dnů od doručení v případě odstoupení od smlouvy.

Součástí každého balení brýlí VIF jsou 2 zorníky, jeden univerzální barevný zrcadlový dle vašeho přání s UV 400 filtrem a pak all black polarizační skla na výměnu, které jsou vhodné na hory a ostré slunce, přpadně druhá varianta fotochromatických samozatmavovacích skel. V případě že by bylo zataženo nebo sněžilo doporučujeme ještě čirý zorník do tmy a špatného počasí.

Návod na výměnu zorníků našich brýlí najdete na YouTube kanálu VIF zde: www.youtube.com/channel/UCJCF3PvpHklCtd3H28CUekA

Hlavní rozdíl je především v designu brýlí. Kromě toho druhý model brýlí VIF má trochu menší středové složení, proto lépe sedí i na menší obličeje. :)

Barevné provedení zorníků má vliv na jejich vlastnosti:

  • Blue a Ice Blue - žlutý rozjasňující nádech barev
  • Gold - lehký nádech modré
  • Rose Pink, Pink, Silver, Red, Green, Black - neutrální šedé

Fakturační údaje:  VIF Sunglasses, s.r.o., IČO: 11685999, DIČ: CZ11685999Stupkova 1442/5, Holešovice, Praha 7, 170 00 (Adresa není kamenná prodejna ani showroom!)

Adresa pro vrácení zásilek: VIFSPORTS, Mailstep a.s., Do Čertous 2760/10, 193 00, Praha, Česká republika. info@vifsports.com (Adresa není kamenná prodejna ani showroom!) Osobní dodání není možné a na místě bude odmítnuto!

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz