Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na jedné z následujících platforem:

Zákaznická linka: info@vifsports.com

Messenger Live Chat: m.me/vifsports

Facebook: www.facebook.com/vifsports

Instagram: www.instagram.com/vifsports

Eshop pro Evropu mimo Česko a Slovensko: www.vifsports.com 

 

Nejčastější dotazy:

Bohužel jsem eshop bez kamenných prodejen, každopádně podle zákona máte 14 dní na vyzkoušení a případné vrácení zboží. Tuto lhůtu jsme po rozumné diskuzi se zákazníkem samozřejmě ochotni prodloužit. :)

V záhlaví našeho webu najdete formulář pro odstoupení od smlouvy, který vyplněný, společně s kompletním balením brýlí a fakturou zašlete na adresu VIF Sunglasses, s.r.o., Pernerova 652/55, Karlín, Praha 8, 186 00, Česká republika. Vrácení finančních prostředků proběhne do 30 dnů, tedy podle zákonem stanovené lhůty, na účet uvedený ve formuláři v případě reklamace, do 14 dnů od doručení v případě odstoupení od smlouvy.

Součástí každého balení brýlí VIF jsou 2 zorníky, jeden univerzální barevný zrcadlový dle vašeho přání s UV 400 filtrem a pak all black polarizační skla na výměnu, které jsou vhodné na hory a ostré slunce. V případě že by bylo zataženo nebo sněžilo doporučujeme ještě čirý zorník do tmy a špatného počasí.

Návod na výměnu zorníku najdete zde: https://youtu.be/5tgA_8aFTpc

 

Reklamační formulář najdete zde.

Formulář pro odstoupení od smlouvy najdete zde.

 

Fakturační údaje:  VIF Sunglasses, s.r.o., IČO: 11685999, DIČ: CZ11685999Stupkova 1442/5, Holešovice, Praha 7, 170 00 (Adresa není kamenná prodejna ani showroom!)

Adresa pro vrácení zásilek: VIF Sunglasses, Pernerova 652/55, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika (Adresa není kamenná prodejna ani showroom!)
 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz