Náhradní zorníky VIF Two

Pořiďte si náhradní zorníky do svých slunečních brýlí VIF Two. Vybírat můžete od černých polarizačních se světelnou propustností S3, které jsou vhodné do extrémně slunečných a horských podmínek, přes barevné (S2), fotochromatické samozatmavovací (S0 - S2) do proměnlivých světelných podmínek až po úplně transparentní (S0) do špatných světelných podmínek.

 

9 položek celkem
transparent glass kopie
399 Kč –30 %
279 Kč

Transparentní zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S0 je ideální volbou na sport za šera, deště nebo v lese.

VIF/RL2/TRA
282 5 black glass
499 Kč –30 %
349 Kč

Černý polarizační zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S3 je ideální volbou na sport na ostrém konstantním slunci.

VIF/RL2/POL
blue glass
499 Kč –30 %
349 Kč

Stylový modrý zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S2 je ideální volbou na sport do polojasného a jasného počasí.

VIF/RL2/9
gold glass
499 Kč –30 %
349 Kč

Stylový zlatý zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S2 je ideální volbou na sport do polojasného a jasného počasí.

VIF/RL2/10
pink glass
499 Kč –30 %
349 Kč

Stylový růžový zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S2 je ideální volbou na sport do polojasného a jasného počasí.

VIF/RL2/11
newred glass
499 Kč –30 %
349 Kč

Stylový červený zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S2 je ideální volbou na sport do polojasného a jasného počasí.

VIF/RL2/12
rosepink glass vif2
499 Kč –30 %
349 Kč

Stylový světle růžový zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S2 je ideální volbou na sport do polojasného a jasného počasí.

VIF/RL2/13
snowblue glass
499 Kč –30 %
349 Kč

Stylový ledově modrý zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností S2 je ideální volbou na sport do polojasného a jasného počasí.

VIF/RL2/14
transparent glass kopie
599 Kč –30 %
419 Kč

Fotochromatický samozatmavovací zorník s filtrem UV400 a světelnou propustností v rozmezí S0 - S2 je ideální volbou na sport v proměnlivých slunečních podmínkách, jako je např....

VIF/RL2/FOT

Vyberte si nový stylový, barevný, fotochromatický, zatmavovací či polarizační zorník do vašich brýlí VIF Two. V našem sortimentu najdete zorníky s různou propustností, UV ochranou a designem. 

Kvalitní náhradní skla do slunečních brýlí VIF Two 

Všechna náhradní skla do druhého modelu našich sportovních brýlí mají hydrofobní filtr, který odpuzuje vodu a zabezpečuje perfektní průzračnost a ostré vidění za každého počasí. Tento speciální filtr ochrání vaše brýle i před zamlžením a vyniká také svou odolností vůči poškrábání. 

Fotochromatické zorníky do slunečních brýlí 

Součástí sortimentu náhradních zorníků VIF Two jsou kromě designových barevných variant i nová fotochromatická skla s různou propustností, která se sama zatmavují v závislosti na intenzitě a množství absorbovaného světla. 

S polarizačními skly do VIF Two uvidíte ostře za každého počasí 

Zákazníky oblíbené jsou i černé polarizační zorníky, které snižují riziko nepříjemného oslnění i při intenzivním světle. Oči se při jejich použití namáhají o poznání méně. U tohoto typu skel navíc nedochází ke zkreslování barev a rozmazávání detailů. 

Kvalitní skla a zorníky VIF – lehké, komfortní, vaše

Máte stejné zorníky v brýlích příliš dlouho a plánujete pro změnu obměnit design vašich slunečních brýlí VIF Two? Nebo si k úplně novým sportovním brýlím chcete dopřát více různých skel? Prozkoumejte nabídku náhradních zorníků a vyberte si ten, který nejlépe splní vaše představy. Kromě originálního stylu bude dokonale postaráno i o váš zrak. 

DOPRAVA ZDARMA NA VŠE
DOPRAVA ZDARMA NA VŠE
DODÁNÍ DO DVOU DNŮ
RECENZE
HODNOCENÍ 4,9*/5*
60 000+ SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
VRÁCENÍ
30 DNŮ NA VYZKOUŠENÍ
PRODLOUŽENÁ LHŮTA NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA
DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA OBROUČKY
GARANCE SPOKOJENOSTI
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz