Sportovní brýle pro děti VIF One Kids White x Pink

DĚTSKÉ
1 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Dětská varianta našich bestsellerů je oproti brýlím VIF pro dospělé zmenšená o 1,5 centimetru, a to na výšku, šířku i délku. Sedět by tak měly zhruba na obličej dětí ve věku 6-14 let, případně ženám s opravdu malým obličejem. VIF One Youth & Kids mají také nastavitelný nosník, aby lépe seděly na měnící se velikosti obličeje dítěte v průběhu let jeho růstu a dospívání.

Detailní informace

Doprava zdarma na vše Dodání do 24 hodin

HODNOCENÍ 4,9*/5* 70 000+ SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

30 DNŮ NA VYZKOUŠENÍ PRODLOUŽENÁ LHŮTA NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA OBROUČKY GARANCE SPOKOJENOSTI

Detailní popis produktu

Součástí každého balení z kategorie VIF One Youth & Kids jsou 2 zorníky - vámi vybraná zrcadlová barevná skla a černá polarizační skla. Možné je také dokoupit fotochromatický zorník jako extra produkt.

Materiál: Skla jsou potažena speciálním hydrofobním filtrem, který je odolný proti poškrábání a odpuzuje vodu, tudíž i za deště jsou skla perfektně průzračná. Každý set slunečních brýlí VIF obsahuje vámi vybranou barevnou kombinaci (kategorie propustnosti S2) a černá polarizační skla (S3), které snižují nepříjemné oslnění při intenzivním světle. Díky jednoduchému systému držení zorníků dokážete skla vyměnit za méně než 3 sekundy. Protiskluzové nosníky a nožičky zajistí stálou pozici brýlí při jakékoliv sportovní aktivitě. Gumové zakončení nožiček znamená komfort i při delším nošení brýlí a především bezpečí při případném pádu.

Sluneční brýle VIF označené jako TR90 mají rám vyrobený z Grilamidu. Grilamid TR90 je velmi lehký, pružný a odolný a svými vlastnostmi předčí klasický polykarbonát nebo nylon a zásadním způsobem ovlivňuje komfort, bezpečnost a odolnost celých brýlí. TR90 je transparentní polyamid vyrobený ze směsí různých umělých pryskyřic. Je charakterizován především velmi nízkou hmotností, vysokou pružností a pevností. Tento materiál se také používá pro výrobu některých částí monopostu Formule 1.

Polarizační skla obsahují vrstvu triacetátu (TAC), čímž dochází k redukci oslnění, zvýšení čistoty obrazu a zvýšení odolnosti proti poškrábání. TAC zorníky jsou extrémně lehké a navíc pohlcují méně vlhkosti a nedochází tak k zamlžování brýlí.

TIP: Víte, jak se přesvědčit, že brýle mají skutečně polarizační filtr? Dáte-li dvoje polarizační brýle za sebe, je přes ně normálně vidět, pokud však jedny pootočíte o 90°, stanou se neprůhlednými. Zkřížením dvou polarizačních filtrů odfiltrujete vertikální i horizontální vlnění, takže neprojde žádné světlo.

Upozornění: polarizační zorník může ovlivnit vnímání LCD obrazovek a jiných displejů. Brýle nenechávejte v prostorech, kde je teplota více než 60 stupňů, jako je třeba rozpálená kabina vozu nebo sauna!

Doplňkové parametry

Kategorie: VIF One Youth & Kids
Záruka: Doživotní
Hmotnost: 24 gramů
Obsah balení: Zrcadlový REVO zorník s filtrem UV 400, černý polarizační zorník, obal na brýle, hadřík z mikrovlákna a odolné cestovní pouzdro
Materiál: TR90
Rozměry: Šířka 130 mm x výška 55 mm x délka 150 mm

Představení modelu VIF One

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: